O nás

Já a moje přítelkyně jsme mladí nadšenci fotografování. Lidé o nás říkají, že se skvěle doplňujeme. Já (Roman) cvakám, upravuji a tak nějak celkově se starám o techniku a úpravu, zatímco moje přítelkyně (Eliška) vymýšlí postavení, doplňky, místa a vše co nenapadne mě ( jsem jenom chlap 🙂 ).
V případě, že jeden foťák nestačí, cvakáme oba dva. Takže, pokud hledáte někoho, kdo by zvěčnil Vaše životní okamžiky, hrdě se hlasíme do služby!

Naše pole působnosti se točí okolo Lázní Bělohradu. Samozřejmě jsme plně mobilní, osedláme osla, psa, prase a co by dup jsme u Vás, na vámi zvoleném místě, za příspěvěk na krmivo.

A teď už trochu vážně. Vždy dáváme přednost domluvě a tak je zde téměř zbytečné cokoliv vypisovat. Prostě se ozvěte a na všem podstatném se spolu domluvíme.

Pokud by se chtěl někdo ptát co fotíme, tak je na to jednoduchá odpověď… Všechno. Rádi se přiučíme něčemu novému a nasbíráme nové, cenné zkušenosti.

Fototechnika: Canon 5D mark III a záložní tělo Canon EOS 1200D. Objektivy Canon 135mm F2 L, Canon 50mm F1,8 a širokoúhlý Sigma 15-30mm F 3,5-4,5 EX DG ASPHERICAL IF pro Canon.