fbpx

O nás

Moje partnerka a já jsme mladí nadšenci fotografie a často nám lidé říkají, že tvoříme skvělý tým. Já, Roman, se věnuji zachycování snímků, úpravám a obecně pečuji o technické aspekty fotografie. Na druhou stranu moje přítelkyně Eliška se specializuje na vymýšlení kompozic, doplňků a vybírání zajímavých míst – vše, co mi, jakožto chlapovi, někdy unikne.

Pokud je potřeba, oba zapojíme své foťáky, abychom zachytili každý okamžik. Takže, pokud hledáte někoho, kdo dokáže věrně zachytit vaše životní momenty, rádi bychom vám nabídli naše služby!

Naše pole působnosti se točí okolo Lázní Bělohradu. Samozřejmě jsme plně mobilní, osedláme osla, psa, prase a co by dup jsme u Vás, na vámi zvoleném místě, za příspěvěk na krmivo.

A teď už trochu vážně. Věříme v komunikaci a domluvu, takže nemá smysl vypisovat všechny detaily. Stačí nám napsat a společně se domluvíme na všem důležitém.

A pokud by někoho zajímalo, co konkrétně fotíme, odpověď je jednoduchá: všechno. Jsme otevření učení novým věcem a sbírání cenných zkušeností.

Fototechnika: Canon 6D mark II a záložní tělo Canon 5D mark III. Objektivy Canon 24-70 f2.8 L, Canon 135mm F2 L, Canon 50mm F1,8 a širokoúhlý Sigma 15-30mm F 3,5-4,5 EX DG ASPHERICAL IF.